Логіка взаємодії, спільних рішень і спільних ресурсів

02/11/2017

17 жовтня 2017р. відбулося засідання круглого столу «Формування принципів створення Всеукраїнського інжинірингового Центру» в м. Києві. У засіданні взяли участь Почесний президент Концерну «НІКМАС» Григорій Дашутін, Голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник, представники КПІ ім. Ігоря Сікорського, Сумського державного університету, НТУ «Харківський політехнічний інститут» та НУ «Львівська політехніка».

Учасники зустрічі обговорювали питання розвитку системи роботи вищих навчальних закладів України, проблеми підприємців у сфері підготовки кадрів для промисловості та інших індустрій. Також було погоджено підтримання Концепції створення Всеукраїнського інжинірингового центру в м. Києві на засадах спільної проектної роботи в машинобудуванні.

Всеукраїнський інжиніринговий центр заснований на принципах інжинірингу і сприятиме укладенню, реалізації нових контрактів, угод про партнерство і спільну діяльність в галузі інжинірингу. Проекти ВІЦ будуть реалізовані за трьома напрямками: компримування, теплоенергетика та АСУ ТП.

 

ВІЦ об'єднає на єдиному майданчику компетенції проектування, виробництва та новітніх розробок.

                       

 

Подбор компрессора