Бізнес візит на південь України

30/07/2018

Наприкінці липня розпочалася робоча поїздка півднем України керівництва та експертів Федерації роботодавців України на чолі з Головою Ради Федерації Дмитром Олійником та Заступником Голови Ради Федерації роботодавців, Почесним президентом концерну «НІКМАС» Григорієм Дашутіним. Делегація завітала до виробничих потужностей ТОВ «Дельта Вілмар СНД», що поблизу одеського порту. Познайомившись з трудовим колективом, особливу увагу звернули на комплекс з перевантаження та переробки тропічних олій для харчопрому, переробки олійних культур та перевалки рослинної олії.

Робота компанії – яскравий приклад розумного входження іноземного інвестора в Україну. Адже «Дельта Вілмар СНД» не тільки імпортує пальмову олію, а й займається переробкою та експортом вітчизняної рослинної олії. У першій половині 2017/2018 «Дельта Вілмар СНД» поставило на світовий ринок практично 7 тис. т продукції, що становить чверть усього експорту з України (27 тис. т). Практично 60% поставок компанії «Дельта Вілмар СНД» вирушило до ЄС - було експортовано 3,94 тис. т продукції.

Звичайно, проблем у підприємства вистачає, і ФРУ вже другий рік предметно допомагає «Дельта Вілмар СНД» долати об’єктивні і суб’єктивні труднощі. Власне, про напрямки подальшої співпраці і йшла мова під час зустрічі на підприємстві.

Знайомство з бізнесом Одеси та Одеської області продовжилося на гостинній території заводу ТОВ «Телекарт – Прилад». Теми для обговорення: як долати трудову міграцію (в Одесі витік кваліфікованих фахівців дуже відчутний), як залучити інвестиції, вдосконалити соціальний діалог з місцевою владою та профспілками, як захистити бізнес від недобросовісних фіскалів та контролерів. Мета єдина – зберегти та збільшити кількість робочих місць, створити умови для залучення інвестицій й розвитку промислового потенціалу.

                       

                       

 

Подбор компрессора