Концерн «НіКМАС»: якість, інноваційність та унікальність

27/05/2019

Лідер машинобудування країни, концерн «НІКМАС» успішно розвивається на на-уково-виробничому майданчику з більш ніж п'ятдесятилітнім досвідом роботи і великим багажем науково-інжинірингових напрацювань. Сьогодні компанія стала прикладом сучасного розвиваючого підприємства з серйозним науковим, кадро-вим та інноваційним потенціалом.

Концерн «НіКМАС» успішно реалізував проект «Віртуальний газопровід», аналога якому не має в Україні. Подібні комплекси обладнання та технології ви-користовуються в Ізраїлі та Америці. Відтепер комплекс обладнання із компри-мування, підготовлення, завантаження природного газу в автомобільний транс-порт та розвантаження із подаванням в газотранспортну систему, буде викорис-товуватися замовниками в Україні. Розробками унікального інжинірингового проекту та технічної документації займався високопрофесійний науково-конструкторський склад концерну «НІКМАС». Проект не лише унікальний та не має аналогів в Україні, а й виконаний в найкоротший термін.

Комплекс призначений для стиснення попередньо очищеного природного газу з свердловин, підготовки газу до завантаження в автогазовози та розгрузки в газотранспортну систему.

«Віртуальний газопровід» експлуатується в усіх кліматичних зонах України і складається з окремих блочно компресорних установок, які встановлюються безпосередньо на родовищі, поблизу свердловини.

Перевагами даного проекту стали автономність блоків, які працюють як в комплексі, так і окремо один від одного та контейнерне виконання, яке забезпе-чує зручне та комфортне обслуговування всього комплексу.

Компанія завжди підтримує і активно впроваджує інноваційні рішення не тільки в свою продукцію, але й в стиль своєї роботи. Фахівці концерну готові створювати нове обладнання, яке дозволяє замовникам збільшувати потужності свого виробництва і економити на ресурсах, і, що не менш важливо, впроваджува-ти нові технології в моніторинг і контроль роботи обладнання.

 

Подбор компрессора