Реалізація програми імпортозаміщення на АТ «Укрзалізниця»

12/11/2019

 

Сьогодні відбулося засідання Комітету транспорту та логістики ФРУ на тему Реалізація програми імпортозаміщення на АТ «Укрзалізниця».

 

Обговорювали різні аспекти налагодження співпраці з імпортозаміщення.

В дискусії взяли участь відомі в галузі підприємства: «ХАРТРОН», корпорація «УкрІннМаш», «Дніпровагонмаш», «ФЕД», «Карпати», конструкторське бюро «СКС», ОАО "Азовмаш" завод , Концерн Никмас , ДП "УкрНДІ вагонного будівництва" та багато інших.

Під час заходу відбулося обговорення конкретних проблем з імпортозаміщення: процедури здійснення закупівлі, можливості укладення рамкових та середньострокових угод, атестації виробництва підприємств-постачальників, виробничі потужності яких можуть бути задіяні у виготовленні продукції для реалізації програми імпортозаміщення. А також необхідність впровадження технічних регламентів та складання технічних умов до тендерів, які б захистили виробників від недоброчесної конкуренції та гарантували якість продукції і безпечність її використання.

Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia запросила керівництво Федерації взяти участь у обговоренні питання внесення змін до законодавства про публічні закупівлі.

Ще одне гостре питання, яке обговорювалося за засіданні комітету – подовження терміну експлуатації залізничних вагонів.

Дійшли згоди щодо необхідності проведення великої наради за участі вантажоперевізників із власним парком, УЗ та вагонобудівних підприємств задля узгодження алгоритму поетапного виведення таких вагонів з експлуатації та заміни їх новими.

У четвер у Федерація роботодавців України відбудеться Зустріч із Департаментом публічних закупівель Мінекономіки. Будемо обговорювати, яким чином змінити ситуацію у державних закупівлях загалом.

 

Подбор компрессора